Prístrešok Uhlyk

uhlyk 3m b 2l dřevo 2

S drevom alebo celý presklený

Zastávkový prístrešok Uhlyk bol navrhnutý v dvoch variantoch. Prvým variantom je na pohľad hrejivá a útulná čakáreň s   drevenou zadnou stenou. Vďaka priehľadným bočným výplniam poskytuje čakajúcim prehľad o   prichádzajúcich autobusoch a pôsobí zároveň vzdušne a priestranne. Druhým variantom je prístrešok celý presklený.

Přístřešek Uhlyk detail

Skvele Vás ochráni pred nepriazňou počasia

Škáry medzi výplňami a konštrukciou sú minimalizované a utesnené, tým obmedzujú prefukovanie vetra a kvapiek dažďa. Integrovaný odkvap a zvod zabraňujú odstriekavaniu vody padajúcej zo strechy prístrešku.

Výplne šetria peniaze

Zadné výplne môžu byť z bezpečnostného kaleného skla, nerozbitného plného polykarbonátu, drevených paluboviek alebo dosky OSB, ktorá slúži súčasne ako plagátová plocha. Bočné výplne sú z   bezpečnostného skla alebo plného polykarbonátu.

Sklenené výplne sú delené napoly, v   prípade ich rozbitia je teda možné vymeniť iba poškodenú časť.

Přístřešek Uhlyk betonová patka

Výhoda kotvenia na pôvodnú betónovú pätku

Ak vymieňate starú čakáreň za novú, ponúka prístrešok Uhlyk výhodu umiestnenia na betónové pätky pôvodnú čakáreň. Ak sú pätky ešte stále vyhovujúce, nemusíte utrácať za betonáž nových.

Rozstup pätiek musí byť maximálne taký, aby do   neho išlo veľkostne umiestniť čakáreň Uhlyk. Nevadí, ak je rozstup menší, rozmery čakárne upravíme zmenšením na   potrebnú šírku.

Lavička s operadlom

Lavička s   praktickým operadlom, ktoré bráni opretiu o   sklenenú výplň. Lavička v jednom module alebo voliteľne cez celý prístrešok.

Skrátená bočnica

Prístrešok vyrábaný s dvoma veľkosťami bočníc. Skrátená bočnica ponúka riešenie pre   obmedzený priechodný priestor a pritom stále dobre chráni cestujúcich na lavičke.

vypalovaný lak

Povrchová úprava

Základom povrchovej úpravy je žiarový zinok. Je tak zaistená ochrana cca 80 mikrónov aj v dutinách konštrukcie. Konštrukciu je možné následne lakovať vypaľovaným lakom. Výsledná duplexná vrstva má celkovú hrúbku cca 200 mikrónov. Technologické postupy sú zárukou kvality a životnosti až 50 rokov v exteriéri.

Výplně čekáren Uhlyk

Bezpečné výplne

Štandardné vyplnenie je bezpečnostné kalené sklo hr. 8 mm. Rozbitie tejto hrúbky nie je jednoduché a ak už dôjde k rozbitiu, sklo sa rozbije na drobné neostré úlomky.

Použitím plného polykarbonátu hr. 10 mm sa prístrešok stáva nerozbitným (pozrite naše video). Polykarbonát má ANTIGRAFITY povrchovú úpravu, posprejované výplne možno ľahko očistiť.

Rozmery

Čekárna Uhlyk rozměry

Konštrukcia

Oceľová stavebnicová konštrukcia vyrábaná v dvojmodulovom alebo trojmodulovom segmente. Líniové prevedenie skladané po segmentoch.
Oceľové profily pozinkované alebo lakované fasádnou vypaľovanou farbou podľa vzorkovníka RAL na podkladový žiarový zinok.

ukaž související produkty

Súvisiace produkty

Výborne sa k sebe hodia. Odporúčame.
Související 

odeslat poptávku

Dopyt

Potrebujete poradiť? Chcete nezáväznú ponuku?
Kontaktovat

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.