Prístrešok Tubo

Přístřešek TUBO 3M bočnice lavička RAL7022

Bez výnimky plní svoj účel

Dômyselne riešené detaily pre bezpečnosť a pohodlie, vzdušná konštrukcia s maximálnym výhľadom. To všetko pre spokojných cestujúcich.

Čekárna TUBO 2M lavička

Lavička s operadlom

Štandardne súčasťou prístrešku lavička s operadlom v šírke jedného modulu. Sedák lavičky upevnený na zadnej stojke pre ľahké upratovanie prístrešku.

Čekárna TUBO 2M opěrák

Praktické operadlo

Operadlo v celej šírke čakárne nielen zvyšuje pohodlie cestujúcich, ale predovšetkým zabraňuje opretiu o zadnú výplň. Priechod prístreškom zostáva zachovaný.

Čekárna Tubo odtok vody

Odtok vody

Odkvapový systém s hadicou vnútri zadnej stojky dômyselne rieši odtok vody prístrešku. Cestujúci tak nemusí mať obavy z odstrekujúcej vody padajúcej zo strechy.

Přístřešek TUBO 2M lavička žZn

Bezpečnosť zaistená statickým posudkom

Konštrukcia čakárne Tubo je tak robustná, že strecha nemusí byť podopretá prednými stojkami. Pre pohodlný prechod môže byť prístrešok bez bočníc a bezpečnosť je stále zaistená.

Čakáreň spĺňa pri štandardnej vzdialenosti stojok 1500 mm statický posudok pre snehovú oblasť číslo 2. Je tak zaručená bezpečnosť cestujúcich do výšky 80 cm čerstvého snehu alebo 20 cm mokrého snehu. Zúžením štandardnej šírky možno celkovú únosnosť ešte zvýšiť.

vypalovaný lak

Povrchová úprava

Základom povrchovej úpravy je žiarový zinok. Je tak zaistená ochrana cca 80 mikrónov aj v dutinách konštrukcie. Konštrukciu je možné následne lakovať vypaľovaným lakom. Výsledná duplexná vrstva má celkovú hrúbku cca 200 mikrónov. Technologické postupy sú zárukou kvality a životnosti až 50 rokov v exteriéri.

Výplně zastávkových přístřešků

Bezpečné výplne

Štandardné vyplnenie je bezpečnostné kalené sklo hr. 10 mm. Rozbitie tejto hrúbky nie je jednoduché a ak už dôjde k rozbitiu, sklo sa rozbije na drobné neostré úlomky.

Použitím plného polykarbonátu hr. 10 mm sa prístrešok stáva nerozbitným (pozrite naše video). Polykarbonát má antigrafity povrchovú úpravu, posprejované výplne možno ľahko očistiť. S polykarbonátovými výplňami je štandardná šírka modulu zúžená na 1100 mm a tak sa zvýši celková únosnosť zastrešenia.

Pri návrhu prístrešku sme sa snažili riešiť hlavne úžitkovú hodnotu. Vďaka použitiu rúrky to nebolo vždy jednoduché, ale podarilo sa vytvoriť prístrešok, ktorý spĺňa vysoký štandard.


Rozmery

Konštrukcia

Oceľová stavebnicová konštrukcia skladaná po moduloch.
Žiarovo zinkované alebo lakované fasádnou vypaľovanou farbou podľa vzorkovníka RAL na žiarový zinok.

ukaž související produkty

Súvisiace produkty

Výborne sa k sebe hodia. Odporúčame.

Súvisiace

odeslat poptávku

Dopyt

Potrebujete poradiť? Chcete nezáväznú ponuku?

Kontaktovať

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.