Lavička Iconi

Lavička, ktorú poznáte

Rozhodli sme sa ísť proti času. Nahliadnuť do histórie, aby sme našli lavičku, ktorej obľuba je neporovnateľná s inou. Máme pre Vás klasiku, ktorú väčšina dobre pozná.

Bočnice z oceľovej rúrky ohýbané do ikonického tvaru jasne definujú, že sa jedná o modernú lavičku. Hoci lavička pôsobí vzdušne a ľahko, ohýbaná kovová konštrukcia aj drevené lamely 32×32 mm zaisťujú jej vysokú pevnosť a odolnosť.

Klasický dizajn

Drevené lamely zabezpečujú pohodlie, jemný a ľahký vzhľad. Zakončenie sedadla a operadla tiahlym oblúkom dáva lavičke jej charakter.

lavička iconi detail

Bezpečné ukotvenie

Aj keď to nie je na prvý pohľad zrejmé, lavičky ICONI možno bez problémov kotviť, a to niekoľkými možnými spôsobmi. Prvou možnosťou je skryté nerozoberateľné ukotvenie, druhým variantom je klasické kotvenie na prírubu pod alebo na dlažbu.

lavička iconi

Parkové lavičky ICONI možno ľahko premeniť pomocou použitých farieb. Vykúzlime ako klasický mobiliár do parku, na rínok aj námestí, tak tiež hravé prvky napríklad na detské ihriská.

sestava iconi 1840x600
barevnost iconi 1840x600

Lavička ICONI svojím klasickým tvarom kombinovaným s modernými prvkami podčiarkne vonkajšie priestory miest i obcí. Neobmedzuje sa však len na verejné priestory. Radosť Vám môže robiť tiež v tieni stromov na Vašej záhrade alebo spoločne s ostatnými prvkami ICONI na terase Vášho domu.

Rozmery a hmotnosť

Dĺžka: 600/1200/1800 mm

Hmotnosť:

lavička bez operadla: 11,8 / 17,9 / 24,5 kg

lavička s operadlom: 21,4 / 31,7 / 43 kg

Konštrukcia

Zvarok z oceľových ohýbaných trubiek priemeru 30 mm.

Oceľ žiarovo pozinkovaná ponorom alebo lakovaná fasádnou vypaľovanou farbou podľa vzorkovníka RAL na podkladový žiarový zinok ponorom.

Farebnosť: vypaľované farby podľa nášho vzorkovníka RAL štandard. Iné farby na dotaz.

Sedák a operadlo

Lamely 32×32 mm z agátového dreva.

Drevo v dvoch variantoch – ošetrené ochrannou olejovou lazúrou alebo bez náteru. Farebnosť olejové lazúry podľa vzorkovníka OSMO.

ukaž související produkty

Súvisiace produkty

Výborne sa k sebe hodia. Odporúčame.

Súvisiace

odeslat poptávku

Dopyt

Potrebujete poradiť? Chcete nezáväznú ponuku?

Kontaktovať

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.