Kôš Tubo

V mnohých variantoch

Päťdesiatlitrový valcový kôš kombinuje dva typy plášťa s možnosťou veka alebo bez neho. Kôš Tubo je možné prispôsobiť do mnohých rozličných priestorov.

S popolníkom

Kôš Tubo s vekom s dreveným opláštením vyrábame aj vo variante s popolníkom.

Menšie sú lepšie

V prípade dreveného plášťa sme použili laty 40×20 mm rozmiestnené s minimálnou škárou po obvode plášťa. Nie je to najlacnejšie riešenie, ale kôš tým získava eleganciu a zostáva skutočne valcový. Strieška sa vyklápa smerom nahor a je uzamykateľná kľúčom s trojhranom.

Pre kôš kovový to platí dvojnásobne. Počet oceľových guľatín, ktoré tvoria plášť je totiž presne dvojnásobný oproti dreveným latám. Kôš je vďaka tomu odolný, avšak pôsobí ľahko a vzdušne. Excentricky umiestnená hranatá noha umožňuje osadenie na rôzne miesta a uľahčuje upratovanie pod košom.

Koše sú vhodné na doplnenie väčšiny typov mobiliáru. Najlepšie sa však hodí k výrobkom, ktoré sú rovnako ako Tubo tvorené väčším množstvom menších lát. Napríklad lavička Iconi.


Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť: drevený bez veka 19,7 kg, drevený s vekom 24 kg, kovový bez veka 24,6 kg, kovový s vekom 28,9 kg, drevený s vekom a popolníkom 25,8 kg.

Objem vnútornej nádoby: 50 l

Konštrukcia

Noha z oceľového jeklu 80×40 mm, veko z ohýbaného plechu. Plášť kovového koša z oceľových guľatín ø8 mm.

Oceľ žiarovo pozinkovaná ponorom alebo lakovaná fasádnou vypaľovanou farbou podľa vzorkovníka RAL na podkladový žiarový zinok ponorom.

Farebnosť vypaľované farby podľa nášho vzorkovníka RAL štandard. Iné farby na dotaz.

Vnútorná nádoba z oceľového zinkovaného plechu.

Plášť koša

Laty 40×20 mm z agátového dreva.

Drevo v dvoch variantoch – ošetrené ochrannou olejovou lazúrou alebo bez náteru. Farebnosť olejové lazúry podľa vzorkovníka OSMO.

ukaž související produkty

Súvisiace produkty

Výborne sa k sebe hodia. Odporúčame.

Súvisiace

odeslat poptávku

Dopyt

Potrebujete poradiť? Chcete nezáväznú ponuku?

Kontaktovať

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.