Kôš Foca

Elegantný tvar

Odpadkový kôš Foca na jednej nohe svojím elegantným tvarom zapadne ako do historických priestorov tak i do tých modernejších.

Spojenie troch tradičných materiálov

Kôš Foca je vyrobený z troch tradičných materiálov – liatiny, ocele a dreva. Ich dômyselné prepojenie vytvára ucelený prvok mestského mobiliáru, ktorý dokonale zapadne do okolitého prostredia.

V kombinácii s lavičkami Foca

Krásne spojenie tvorí odpadkový kôš Foca najmä s ostatnými prvkami tejto ucelenej rady mobiliáru. Spolu s lavičkami Foca tvoria harmonickú kombináciu. Doplniť možno tiež lavičkami bez operadla, stoly, informačnými tabuľami alebo vonkajšími nádobami na kvety z radu Foca.


Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť: 32 kg

Objem vnútornej nádoby: 50 l

Konštrukcia

Noha a vonkajšia nádoba z ocele, veko z liatiny. Oceľové diely pozinkované a následne lakované fasádnou vypaľovanou farbou. Liatina lakovaná fasádnou vypaľovanou farbou. Farebnosť vypaľované farby podľa nášho vzorkovníka RAL štandard. Iné farby na dotaz.

Drevený prvok v zadnej časti nohy z agátového dreva. Drevo v dvoch variantoch – ošetrené ochrannou olejovou lazúrou alebo bez náteru. Farebnosť olejové lazúry podľa vzorkovníka OSMO.

Vnútorná nádoba z oceľového zinkovaného plechu.

ukaž související produkty

Súvisiace produkty

Výborne sa k sebe hodia. Odporúčame.

Súvisiace

odeslat poptávku

Dopyt

Potrebujete poradiť? Chcete nezáväznú ponuku?

Kontaktovať

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.