Informačné tabule

sestava informačních tabulí 170311

Pochváľte sa tým, čo je u Vás zaujímavé

Dajte vedieť každému, kto k Vám zavíta, čo je u Vás krásneho a zaujímavého. Či už je to kúsok z histórie, pamiatky, niečo o súčasnosti či mapa okolia, to všetko sa zmestí na naše informačné tabule.

Vzhľad informačných panelov

Tabuľa je pripevnená na stojkách rôznych druhov, ktoré dávajú celému panelu osobitý charakter. Podľa použitých stojok sú informačné panely priradené k jednotlivým sériám nášho mobiliáru a nesú aj ich názov.

detail panelu Beata žZnRAL7022-170311

Beata

hranaté stĺpiky z oceľového jeklového profilu 80 x 60 mm

detail panelu Tubo žZn 170311

Tubo

okrúhle FeZn stĺpiky s priemerom 60 mm

detail panelu Foca RAL7022 akát nátěr dub-170311

Foca

stĺpiky z valcovaného L profilu 50 x 50 mm s vloženým hranolom z agátového dreva

detail panelu Ponávka dub 170311

Ponávka

hranoly z dubového dreva 160 x 160 mm

Panel Foca

Kvalitná potlač s antigrafity úpravou

Motív tlačený inkjetovou technológou s kvalitou 720dpi farbami na báze riedidiel a následne laminovaný lesklou UV fóliou antigrafity pre odolnosť sprejerom a pre zvýšenie odolnosti v exteriéri. Motív je aplikovaný na FeZn plechu a môže byť na oboch stranách tabule.

panel Beata

Tabule v jednom rade

Informačné panely môžu byť napojené vedľa seba do jedného radu.

Čo na tabule?

Grafiku na informačný panel si môžete dodať vlastnú. Od nás obdržíte potrebné informácie, aké musí mať parametre a zvyšok je na Vás. Zašlite nám svoju grafiku v elektronickej podobe, my zaistíme tlač a aplikáciu na tabuľu.

Pokiaľ si na spracovanie grafiky sami netrúfate ani nemáte nikoho, kto by Vám ju pripravil, ponúkame Vám možnosť využiť naše služby. Dodáte nám iba fotografie, texty a ďalšie prvky, ktoré chcete na tabuľu umiestniť a my Vám grafický návrh spracujeme. Môžeme Vám tiež zaistiť licenciu mapových podkladov.

vypalovaný lak

Povrchová úprava

Základom povrchovej úpravy kovových stojín je žiarový zinok. Je tak zaistená ochrana cca 80 mikrónov aj v dutinách konštrukcie. Konštrukciu je možné následne lakovať vypaľovaným lakom. Výsledná duplexná vrstva má celkovú hrúbku cca 200 mikrónov. Technologické postupy sú zárukou kvality a životnosti až 50 rokov v exteriéri.

Rozmery

Informační tabule rozměry

Konštrukcia

Sendvičová tabuľa so železným vystužujúcim vnútorným rámom zaistí pevnosť a stabilitu. Celú tabuľu lemuje hliníkový rám, ktorý môže byť lakovaný podľa vzorkovníka RAL, aby spolu so stojinami tvoril harmonický prvok, ktorý zapadne do okolitého prostredia.
Oceľové stojky pozinkované alebo lakované fasádnou vypaľovanou farbou podľa vzorkovníka RAL na podkladový žiarový zinok.

ukaž související produkty

Súvisiace produkty

Výborne sa k sebe hodia. Odporúčame.

Súvisiace 

odeslat poptávku

Dopyt

Potrebujete poradiť? Chcete nezáväznú ponuku?
Kontaktovať

Copyright © 2014 Urbania s.r.o.